Używamy plików cookie do gromadzenia ogólnych statystyk odwiedzających, ale nie danych osobowych.

Nasza historia

Jesteśmy zespołem chrześcijan, starającym się pomóc tym, którzy nauczają Biblii w obecnym wieku obrazu. Współpracujemy z twórcami oraz ilustratorami poświęcającymi swój czas i talenty, aby to umożliwić. Leży nam na sercu szczególnie pomoc osobom z uboższych regionów świata. Dlatego też wszystko na naszej stronie jest bezpłatne.

Trzon zespołu FreeBibleimages to:

Zarząd: Bob Bird (przewodniczący), Alan Bird, Mike Tierney, Rob Burn, Paul Stiff, Clive Manby.
Zespół ds. produkcji: Paul Thompson (produkcja i administracja), Gill Thompson (redakcja).

Tworzenie i obsługa strony internetowej: David Gosnell z Goznet Systems.

Kliknij tutaj, aby przeczytać naszą historię od 2011 roku (w języku angielskim).

Zespół polskich tłumaczy

Zespół tłumaczący stronę na język polski tworzą pracownicy i wolontariusze Chrześcijańskiego Stowarzyszenia „Miłość Edukacja Dojrzałość” – www.med.org.pl. Zespołem kieruje Wiesław Łyżbicki.

FreeBibleimages team avatars

Nasza wizja i wartości

Nasza wizja

Tworzenie wizualnej podróży przez Biblię – materiały do nauczania dla wszystkich grup wiekowych. Są one dostępne bezpłatnie dla każdego, wszędzie, o każdej porze.

Bez zobowiązań

Bez zobowiązań

Wszystkie materiały na naszej stronie są udostępnione bezpłatnie do celów edukacyjnych lub do osobistego użytku. Nie zamieszczamy reklam, nie promujemy żadnego konkretnego wyznania chrześcijańskiego ani niczego nie sprzedajemy.

Nasze obrazy, twoje słowa

Nasze obrazy, twoje słowa

Do każdego obrazu dołączony jest podpis w pokazie slajdów oraz w konspekcie. Jednak najlepiej przeczytać całą wybraną historię z Biblii.

Dokładnie i wiernie

Dokładnie i wiernie

Staramy się, aby nasze materiały były wierne relacji biblijnej i zachęcamy, aby to właśnie Biblię uczynić źródłem informacji oraz inspiracji.

Dla wszystkich

Dla wszystkich

Te materiały są dostępne bezpłatnie dla każdego, w dowolnym miejscu, aby zachęcać wierzących na całym świecie do nauczania Słowa Bożego.

Zachęta dla nauczycieli

Niech spływa jak deszcz moja nauka, niech spada jak rosa moje słowo, jak mżawka na liść młodej zieleni i jak gwałtowny deszcz na zieleń trawy. Gdyż będę głosił imię PANA: uznajcie wielkość naszego Boga.
Powtórzonego Prawa 32:2-3 – Biblia Ekumeniczna

Jaka jest twoja historia?

Polegamy na Twojej opinii w celu poprawy naszych obrazów i usług.

Chętnie przeczytamy o tym, w jaki sposób korzystasz z naszych bezpłatnych materiałów.